Zapowiedź meczu III kolejki GKS - Koral Maszewo.

Już w sobotę 13.09.2014 o godzinie 17.00 zmierzymy się z drużyną Korala Maszewo. Będzie to dla nas drugie spotkanie tego sezonu, pierwsze na własnym terenie.

Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli mając po dwóch meczach 1 punkt na koncie. Koral w pierwszej kolejce przegrał 3-0 z Victorią Dąbrówka, w II kolejce zremisował 1-1 z Uranią Udorpie.

Niestety Sparta zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli po porażce z Magiciem Niezabyszewo 1-3 /wynik zweryfikowany na 3-0 dla Magica/.

Mecz z Koralem to dla nas okazja do zdobycia cennych punktów, tym cenniejszych, że przy małej ilości drużyn w tabeli o końcowej pozycji decydować mogą pojedyncze "oczka". Dodatkową motywacją dla nas będzie fakt, iż wracamy na własne boisko przed własną publiczność po długiej przerwie. Niech ten fakt pomoże naszym piłkarzom w dobrej grze i uzyskaniu jak najlepszego wyniku.