Zapowiedź meczu z WKS Nożyno.

W niedzielę o godzinie 14.00 zagramy ostatni mecz rundy jesiennej przeciwko WKS Nożyno. Pierwotnie mecz miał odbyć się w Konarzynach, lecz z powodu modernizacji boiska Wydział Gier i Ewidencji Podokręgu Słupsk wyraził zgodę na zmianę gospodarza tego spotkania.

Po 8 kolejkach WKS zajmuje ostatnie, dziewiąte miejsce w tabeli mając na koncie 1 punkt. W poprzednich spotkaniach zespół z Nożyna zanotował 1 remis, 6 razy schodził z murawy pokonany.

Nasz zespół natomiast zajmuje 5 miejsce w tabeli mając na koncie z dorobkiem 9 punktów. Piłkarze Sparty zwyciężali w 3 spotkaniach, 4 razy musieli uznać wyższość rywali.

Patrząc na statystyki obu zespołów piłkarze Sparty nie powinni mieć większych problemów z wywiezieniem z Nożyna kompletu punktów, jednak nie możemy lekceważyć rywala, nawet potencjalnie słabego.

Liczymy jednak na to, że nasi zawodnicy zakończą rundę zdobyciem 3 punktów, poprawiając wydatnie bilans zdobytych bramek.