Zapowiedź meczu z Bazą 44 Siemirowice!

W niedzielę 5 października o godzinie 12.00 zmierzymy się na wyjeździe z drużyną Bazy Siemirowice.

Baza zajmuje obecnie 6. miejsce z dorobkiem 5 punktów, my zaś plasujemy się oczko wyżej, mając jeden punkt zdobyty więcej.

W ostatnim meczu Baza uległa na wyjeździe Uranii Udorpie 0-4, nasz zespół pokonał zaś na własnym stadionie Błękitnych Motarzyno 6-2.

Zawodnicy Sparty zaliczyli do tej pory dwa zwycięstwa i dwie porażki. Niedzielne spotkanie będzie dla nas okazją do odniesienia pierwszego zwycięstwa na boisku rywala, gdyż dwa wyjazdowe mecze zakończyły się naszymi przegranymi.

Drużyna z Siemirowic wygrała dotychczas 1 mecz, poniosła dodatkowo 2 porażki a 2 mecze z jej udziałem zakończyły się podziałem punktów.

My w niedzielę liczymy na kolejne, trzecie już w sezonie, zwycięstwo będące jednocześnie pierwszą wygraną na wyjeździe.