Początek sezonu!

Mimo, iż pierwsza kolejka w naszej grupie słupskiej B-klasy została już rozegrana, to dla nas początkiem sezonu będzie niedzielne wyjazdowe spotkanie z Magicem Niezabyszewo.

Zanim jednak napiszę kilka słów o nadchodzącym meczu podsumujmy krótko zmiany jakie zaszły w naszym Klubie przed obecnym sezonem.

Pierwszą z nich jest zmiana rozgrywek, w których występować będą piłkarze Sparty. Po wielu latach spędzonych w klasach A i B okręgu gdańskiego przenosimy się do rozgrywek prowadzonych pod egidą słupskiego podokręgu Pomorskiego ZPN-u. W naszej grupie występować będzie łącznie 9 zespołów. Mamy nadzieję, że nowe rozgrywki przyniosą nam wiele nowych sukcesów i doświadczeń.

Drugą zmianą, a właściwie zmianami, są zmiany kadrowe. Odszedł od nas Krzysztof Garus, który teraz próbować swoich sił będzie w drużynie Brdy Przechlewo. Do naszej kadry dołączyli za to Paweł Podgórski, Przemysław Gatz, Mariusz Łącki, Igor Ginter i Adrian Wirkus.

Ostatnią zmianą była zmiana na stanowisku trenera zespołu. Funkcję po p. Jarosławie Jurewiczu przejął Marcin Podgórski.

Jeśli chodzi o nadchodzący mecz, to niestety nie możemy wiele powiedzieć o naszym pierwszym przeciwniku. Drużyna z Niezabyszewa jest liderem tabeli po pierwszej kolejce dzięki zwycięstwu 7-2 z Uranią Udorpie. W tej rundzie każdy przeciwnik będzie dla nas nowym wyzwaniem i każdego przeciwnika będziemy musieli "nauczyć się" od podstaw. Miejmy nadzieję, że po pierwszych meczach Sparta zajmować będzie wysokie miejsce w tabeli, a o naszych przeciwnikach będziemy wiedzieć dużo więcej niż teraz.

Sparta tylko zwycięstwo!